Yazılarımız

Mavi Ege Kız Yurdu Ege’nin incisi, bir yurttan beklenilenin de ötesinde imkânlar size sunuyor. Üniversiteye başladığınızda yabancı bir ortama gireceğiniz için sakın korkmayın. Çünkü bu yurt size yeni arkadaşlar da edinmenizi sağlayacak sosyal ortamlar verecektir. Öncelikle Mavi Ege Kız Yurdu şehrin göbeğinde ve birçok yere yürüme mesafesindedir. Çevresinde de arkadaşlarınızla oturup bir şeyler içebileceğiniz ve sohbet edebileceğiniz mekânlar mevcut. 

Mavi Ege Kız Yurdu İmkanları – Sınırsız İnternet

Yurt imkânlarına gelecek olursak, Mavi Ege Kız yurdu beklentilerden daha yüksek imkânlar size sunuyor. Bir kız yurdu için en önemlisi güvenlik. 7/24 saat güvenliğiniz için güvenlik sistemleri çalışır vaziyette ve giriş için parmak izi ile açılır kapı sistemi. 1,2 ve 4 kişilik odalarımız mevcut olmakla birlikte, odaların içinde de ayrı banyoları vardır. Ayrıca merkezi ısıtma sistemi de çok soğuk bir kış akşamı bile sizi sıcacık tutacaktır. 24 saat sıcak su hizmeti vardır. Kesintisiz, hızlı ve kablosuz internet ile gönül rahatlığıyla isterseniz ödevlerinizi yapabilir, isterseniz de arkadaşlarınızla film izleyebilirsiniz.

Haftanın yedi (7) günü açık büfe olmakla birlikte akşamları ise dört (4) çeşit yemek bulunmaktadır. Etüt/çalışma odası, çamaşır ve ütü hizmetlerimiz de vardır. Ayrıca odalarda her öğrenciye özel geniş iki kapılı ve raflı gardırop, çalışma masası, kitaplık vardır. Odada ek olarak mini buzdolabı da bulunmaktadır.

Haydi gelin, Mavi Ege Kız Yurdu’nun Konforunu Siz de Yaşayın!