Yurdumuz Hakkında

Yudumuz hakkında merak edilenler

Mavi Ege Kız Öğrenci Yurdu 2015 yılında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak yüksek öğrenim gören Kız öğrencilere hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluş öncesi binanın fiziki şartları titizlikle incelenmiş, binanın bulunduğu çevrenin durumu, alışveriş merkezleri, tiyatro, sinema,  kent merkezi ve okula yakınlık gibi etmenlere dikkat edilerek rahat bir şekilde sosyal ihtiyaçlarını giderebilecekleri en uygun bina bulunmuştur. Yangın güvenliği konusunda son derece hassas davranılmış gerekli  tüm önlemler alınmıştır .24 saat  kamera ile izlenen yurtta  güvenilk görevlisi bulunmaktadır. Günlük gıda ihtiyaçlarını en sağlıklı şekilde giderebilecekleri  mutfak ve yemekhane ortamı,  kişisel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri çamaşırhane,  ütü odası, rahatlıkla ders çalışabilecekleri etüt salonu,  istirahat edebilecekleri ortamlar ve tüm alanların temiziği gibi konularda en ince detaylar göz önünde bulundurularak maksimum seviyede hizmet kalitesi için çok titiz bir çalışmayla donatılmıştır.

Misyonumuz 

Misyonumuz nedir?

Öğrencilerimize güvenli,huzurlu ve temiz bir ortamda barınma imkanı sağlamak, başarılı bir öğrenim hayatı için destek olmak,çağdaş bir birey olma yolunda rehberlik etmek.

Vizyonumuz

Vizyonumuz nedir?

Faaliyette bulunduğumuz sektörde hizmet kalitemizle öğrencilerimizin öncelikli tercihi olmak ve bu anlamda süreklilik sağlamak.