Yazılarımız

Öncelikle üniversiteyi kazandığınız için tebrikler. Şimdi sırada yurt telaşı… Fakat telaşa kapılmayın sakın! Çünkü Mavi Ege Kız Yurdu sizin beklentilerinizi karşılayacak düzeyde. Birçok imkana sahip yurdumuz sizin için ve sizin yurt için isteklerinize hitap edilecek bir şekilde düzenlendi. Öncelikle yalnız kalmak isteyen öğrencilerimiz için tekli (1 kişilik) odalarımız da mevcut. En yakın arkadaşıyla aynı üniversiteyi kazananlar sakın üzülmesin. Çünkü birlikte kalabileceğiniz iki (2) kişilik odalarımızı da yaparak sizi mutlu etmek tek amacımız. Ayrıca dört (4) kişilik odalarımız da mevcut. Bu odalar içinde kişiye özel dolap ve çalışma masası da mevcuttur. Fakat odamda arkadaşlarım varken çalışamıyorum diyenler için etüt odalarımız, bilgisayar odalarımız da size hizmet etmek üzere vardır. 

En önemlisi kahvaltı zamanı bir öğrenci için asla aceleye getirilmemeli. Biz de bu yüzden haftanın yedi (7) günü açık büfeyi seçtik. Akşam yemeğinde de dört (4) çeşit yemek mevcut.

Öte yandan temizlik açısından hiçbir sıkıntınız olmayacak. Yurdumuzda ütü odamız  ve çamaşır yıkama odamız da var. Haydi gelin, Mavi Ege Kız Yurdu‘na…

Mavi Ege Kız Yurdunu Neden Tercih Etmeli?

Mavi Ege Yurdu üniversiteye başlayacak kızınız için yeni bir yuva. Evinde yaşadığı konforu bırakmadan yurdumuzda rahatlıkla yaşamaya devam edecek. Güvenlik sistemleriyle donatılmış yurdumuz 7/24 huzurlu bir yaşamı size sunuyor.